May 2012

It´s a beautiful lie

23. may 2012 at 18:44 | Brianne
Tak jo, jdeme na to...

Je to asi pár měsíců zpátky, co jsem Vám sem psala, že potřebuju začít znovu. Uvědomit si, co chci, co nechci, v čem chci pokračovat apod. No a možná přišel čas na to, abych Vám konečně oznámila, jak zní konečný verdikt. Některé z Vás možná překvapý, některé z Vás asi spíše ne, ale já považovala za slušnost, alespoň těm pár lidíčkám, kteří můj blog rádi navštěvovali a měli rádi mé články a se kterými nemám žádný kontakt nebo si moc nepíšeme dát vědět, jak to teda se mnou nakonec dopadlo. Takže...
Brie KONČÍ!

Složitě a sálodlouze Vám to tu nebudu rozpitvávat, prostě jsem si DOOPRAVDY A PLNĚ UVĚDOMILA, že blog už k životu nepotřebuju. A to vůbec. Chci se věnovat psaní, tančení, četbě, kamarádům a dalším věcem, na které si teď v rychlosti nevzpomenu. Nebudu sem teda psát, že nebudu mít už žádný další blog už nikdy v životě, protože vím, že může zase přijít nějaké období, kdy mi bude můj blog chybět a vrátím se k tomu. Ale teďka to takhle bude prostě lepší. Beztak už blog nemám o čem mít, nebaví mě blogovat o knížkách, protože o těch má teďka blog každej druhej. A mít blog o fantasy příbězích? Brzo by mě to zase přestalo bavit nebo bych na to neměla čas.
Jak říkám, nebudu sem psát, že se na blog už nikdy v životě nevrátím, protože co já vím? Třeba se budu o prázdninách tak strašně nudit, že si nakonec nějakej blog založím :-D. Ale doufám, že už ne. Doopravdy už to nemá cenu. Můj svět už teď není blog a možná teď trošku lituju těch promarněných chvil na blogu. Ale poznala jsem i tu několik fajn lidí, který si budu určitě navždy pamatovat :-).

Kdo by se mnou chtěl být i nadále v kontaktu, tak může přes emailovou adresu:
brillane.darkness@gmail.comVíc nemám, co bych řekla. Snad jen...
HAVE A NICE TIME!
.....................................................................................

BLOG BYL ZRUŠEN // (c) lamisess.blog.cz // 1.12.2011 - 23.5.2012